Заявка на кредит - детальна інструкція крок за кроком

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Вчимось, як правильно подається заявка онлайн на кредит готівковий чи безготівковий. Вся інформація, яка потрібна клієнтові, на одній сторінці.

Сучасні форми кредитування — такі як миттєві кредити від компанії «Ваша Готівочка» — дозволяють отримати гроші дуже просто. Достатньо лише подати заявку на кредит за допомогою спеціальної форми на сайті.

Але в ситуаціях, коли ви дуже схвильовані, навіть така проста процедура може викликати запитання. Щоб у вас не було складнощів, ми крок за кроком розкладемо весь процес на складові.

Як подається заявка на кредит: все по місцях

Ви можете подати заявку на кредит готівкою або на вашу картку — на офіційному сайті проекту «Ваша Готівочка». Інтернет-заявка — це документ, котрий оформлюється в електронній формі і є повноцінним аналогом письмової заяви, яку раніше писали на папері.

Які документи знадобляться, щоб оформити позику

Для замовлення готівки або грошей на картку вам знадобляться:

паспорт (внутрішній паспорт України);

ІНПП;

пенсійне посвідчення (якщо є).

Додаткові документи, такі як: довідка про доходи, свідоцтво поручителя, виписки з рахунків — не потрібні!

Порядок заповнення заявки на кредит

Щоб подати заявку на кредит через сайт, вам необхідно виконати наступне.

  1. Знайдіть на будь-якій сторінці сайту поля, куди слід ввести суму і попередній термін позики.
  2. Клікніть по кнопці «Отримати позику».
  3. Заповніть заявку, що відкриється далі.

Важливо! Якщо відкриється реєстраційна форма — це означає, що вам потрібно ввести туди свої дані та отримати на сайті особистий кабінет. Але це не те ж, що й форма заявки!

Чтобы подать заявку на кредит через сайт, вам нужно выполнить следующее.

В заявці потрібно буде вказати номер картки (якщо ви берете позику на картку), куди слід переказати вам гроші. Зверніть увагу, що для переказів приймаються картки усіх українських (!) банків, що працюють в системах Visa іMasterCard.

Як подати заявку на кредит готівкою та де його забрати

Якщо ви хочете отримати кошти не на картку, а особисто в руки, вам слід подати заявку на кредит готівкою, і зараз ми розберемось, як це зробити.

По-перше, перед поданням заявки вам потрібно визначитись, в якому саме відділенні ви бажаєте забрати виділені для вас гроші.

Як знайти відділення, що підійде

Обрати відділення дуже просто. В розділі «Контакти» (на сайті) є інтерактивна карта. Щоб активувати її, виберіть зі списку, що випадає, область і місто. Орієнтуйтесь на найближчий великий населений пункт. Після цього у вас відкриється детальна ділянка карти з розташуванням кожного відділення поблизу. Запам’ятайте адресу і можете переходити до наступного кроку. Далі подається заявка на кредит — так, як це було описано вище.

В якому режимі працюють відділення

Переконайтесь, що вам буде зручно приїхати в офіс в робочі години. Графіки роботи відділень відрізняються. Щоб уточнити час, коли ваше відділення відкрите для клієнтів, оберіть його мишкою. Відкриється невелике спливаюче вікно, в якому буде детально вказано адресу та режим роботи.

Чи потрібно буде заповнювати документи в офісі

В офісі вам не потрібно буде оформлювати якісь договори або заяви, якщо ви вже надіслали дані онлайн. Для отримання готівкової позики просто оформлюється заявка на кредит в онлайн-формі — і цього буде достатньо.

Просто візьміть ваші документи, про які було написано вище, з собою у відділення — для ідентифікації особистості.

Які шанси дає заявка на кредит: гроші 100% без відмови

Компанія «Ваша Готівочка» має на меті не залишати без фінансової допомоги жодного клієнта.

Хто може подавати заявку на онлайн кредити

Ви можете подати заявку, в якому б статусі не знаходились. Вам не завадить відсутність офіційного працевлаштування, стан пенсіонера, стать, вік (в рамках повноліття) та інші фактори — заявка на кредит приймається від представників всіх груп населення.

Які шанси отримати цю позику

Ви отримаєте позику з ймовірністю 100% — за умови, що заявку заповнено правильно. За наявності в формі помилок або ж одруків ми, на жаль, не зможемо опрацювати ваше звернення. Такі заявки блокуються системою, оскільки по формі, — з точки зору комп’ютерної програми, — вони схожі на шахрайські схеми з вигаданими іменами клієнтів.

Як бачите, заявка на кредит у будь-якій формі подається за дуже простою процедурою. А якщо і після цього роз’яснення у вас все одно виникають труднощі, наші спеціалісти зі служби підтримки уже чекають на ваш дзвінок, щоб надати усю необхідну допомогу. Чекаємо! 

Українська