Де взяти кредит - швидко, доступно, з гарантією

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Інформація про те, де можна взяти кредит швидко, легко та з гарантією, знадобиться кожному. Розбираємось в сучасних кредитних послугах.

Якщо ви опинились в такій неприємній ситуації, де головною причиною проблем є грошові труднощі, ми допоможемо вам знайти вихід. Скоріш за все, ви вже розглядали можливість взяти позику. Можливо, навіть дізнавались, де можна взяти кредит як найшвидше. І цілком ймовірно, що ви зіткнулись з додатковими проблемами: людині без спеціальної освіти буває складно розібратись в актуальних тенденціях на ринку фінансових послуг.

Пропонуємо разом розібратись, де взяти кредит легко, швидко, без зайвого марнування нервів та

Як і де взяти кредит якнайшвидше

Сьогодні найшвидший спосіб отримати гроші — це моментальні кредити. Такий спосіб багато в чому кращий за стандартні банківські позики, адже має спрощену схему замовлення.

Проект «Ваша Готівочка» — це якраз така компанія, де можна взяти гроші в кредит без довідки про доходи, без офіційного працевлаштування, без майна, яке можна лишити в якості застави, може кожен. Окрім того, ми йдемо назустріч навіть клієнтам з поганою кредитною історією.

Сучасні кредити за спрощеною процедурою

Якщо ви шукаєте, де взяти кредит, і розглядаєте для себе миттєві позики, вас безсумнівно цікавить механізм їхньої роботи.

Процес починається з оформлення заявки, яку ви заповнюєте онлайн — безпосередньо у нас на сайті. Далі відбувається дві перевірки. Перша — за допомогою програми-робота, яка вивчає та аналізує інформацію про позичальника. На цьому етапі фільтруються заявки з недостовірними даними та технічними помилками. Друга перевірка — співробітником компанії, котрий дивиться, яким чином ви хочете отримати гроші, і виконує ваше побажання:

а) переводить кошти за допомогою банківського платежу на картку;

б) готує потрібну суму в обраному вами відділенні, де можна взяти кредит готівкою без зусиль.

Список документів, які потрібні для оформлення

Незалежно від того, де взяти кредит вам буде зручніше — на картку або ж у відділенні — вам необхідно підготувати наступні документи:

  • внутрішній паспорт громадянина України;
  • номер ІНПП (ідентифікаційний номер/код);
  • посвідчення пенсіонера (тільки в тому випадку, якщо ви вже на пенсії).

Якщо ви збираєтесь оформлювати заявку на готівковий кредит, не забудьте потім взяти ті ж самі документи з собою у відділення.

На яких умовах і де можна взяти кредит онлайн

Впевнені, описані умови зацікавили багатьох. І зараз вам потрібно зрозуміти більш конкретно, яким же чином і де можна взяти кредит з такими умовами. Розглянемо детальніше пропозицію компанії «Ваша Готівочка».

Умови кредитування в компанії «Ваша Готівочка»

Ми підготували для своїх клієнтів послугу, яка дозволяє позичити до 7000 гривень — сума невелика за мірками фінансового ринку (якщо порівнювати з кредитами на купівлю нерухомості, автомобілів, обслуговування бізнесу), але для звичайних побутових потреб цього зазвичай вистачає.

Також існує термін кредиту: до 16 днів. Але є і додаткова опція, яка дозволяє збільшити цей термін.

Додаткові умови комфортного повернення

Для того, аби вам було комфортніше користуватись нашими послугами, ми додали до кожного кредиту — за замовчанням — можливість відкласти виплату. Якщо наближається дата платежу, а ви розумієте, що у вас немає потрібної суми, зверніться до нас і повідомте, що ви хотіли б перенести оплату.

Завдяки цій процедурі буде обмежено зростання боргу, і вам не доведеться платити зайвого.

А де можна взяти кредит готівкою: повна інструкція

Окремо зупинимось на тому, що у нас є немало відділень, де можна взяти кредит готівкою будь-якому нашому клієнтові. Для цього вам достатньо оформити таку ж заявку, як і отримувачам банківських переказів. Детально ми розберемо заявку нижче. Але спершу вам потрібно знайти конкретне відділення, яке вам підходить.

Як знайти потрібне відділення

Щоб знайти відділення, де взяти кредит вам буде зручніше всього, зайдіть в розділ «Контакти» і в полях біля карти оберіть зі списку, що випадає, назву своєї області та міста (можливо, потрібно буде обрати найближче велике місто).

Подивіться, де знаходяться найближчі офіси компанії. Натискаючи на іконку відділення, ви також зможете побачити режим роботи кожного з них.

Рекомендуємо одразу дізнатись, де знаходиться найближчий банкомат з тих, що вам підходять. Гроші на картку ми переказуємо з тією ж швидкістю, тож завжди є шанс, що скористатись банкоматом буде швидше.

Інструкція для замовлення онлайн позики

Здійснити замовлення на переказ або видачу готівки дуже просто.

  1. Знайдіть на сторінці потрібні поля та вкажіть суму/термін необхідного кредиту.
  2. Натисніть нижче «Отримати позику».
  3. Заповніть заявку та дочекайтесь її обробки.

Будьте уважні, заповнюйте анкету без помилок, щоб програма контролю не позначила її як файл з недостовірною інформацією.

Технічні вимоги до банківської картки

Замовляючи кредит на свою карту, переконайтесь, що це картка українського банку, дійсна та з логотипом Visa/MasterCard.

Тепер ви знаєте, де можна взяти гроші в кредит без довідки про доходи, без зайвих витрат енергії та часу, без відмов. Чекаємо на ваше звернення у будь-який час! 

 

Українська