Гроші до зарплати - швидка фінансова допомога

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

З’ясовуємо, як отримати гроші без застави —до зарплати або аванса. Всі найнеобхідніші деталі швидких кредитів в одному матеріалі.

Сьогодні необхідність позичити гроші до зарплати виникає чи не в кожного третього українця. Раніше, очевидно, таких складних фінансових умов не було. Але це не привід засмучуватись і опускати руки: на щастя, до нових проблем додались і нові, надсучасні способи їх вирішення!

Якщо раніше будь-які фінансові проблеми вирішуватись зверненням до друзів за позикою, то сьогодні цей варіант уже не такий доступний: зовсім не факт, що ваші близькі не опинились в такому ж самому становищі. А тому, замість просити фінансової підтримки у них, ми пропонуємо замовити гроші до зарплати онлайн і вже за 15 хвилин вони будуть у вас.

Де взяти гроші до зарплати: як працюють термінові позики

 

Для того, аби отримати гроші до зарплати на карту онлайн, вам знадобиться лише ідентифікаційний код (ІНПП) та внутрішній паспорт України. Жодних додаткових довідок або застав не потрібно. Заявка оформлюється безпосередньо на сайті компанії «Ваша Готівочка», тож ви можете навіть не залишати своєї затишної квартири, щоб отримати гроші до зарплати: ми перерахуємо їх на вашу картку.

Такі прості умови — результат роботи цілої команди фахівців. Ми прагнемо зробити швидкі позики максимально зручними для вас, щоб це стало дійсно методом вирішення проблем, а не способом створити нові труднощі. Але в наші складні часи мало хто вірить, що може існувати таке просте рішення для складних проблем. Тож давайте розберемось, яким чином ми можемо давати гроші до зарплати з такими вигідними умовами?

По-перше, оскільки ми не банк, наша організація видає клієнтам власні кошти, а не вкладення інших клієнтів. Це дає нам право встановлювати рівень перевірки на власний розсуд та будь-якою мірою ризикувати грошима.

По-друге, ми використовуємо нові технології, щоб пришвидшити обслуговування. Так, наші перекази проходять через системи Visaта MasterCard, а для обробки заявок створено спеціальну комп’ютерну програму.

По-третє, наші спеціалісти вирахували оптимальну суму та термін позики, з якими ми можемо дещо ризикнути і видавати гроші до зарплати на карту практично без аналізу платоспроможності. І маємо сказати, що спиратись на довіру до клієнтів дуже приємно!

Як замовитигроші до зарплати онлайн на картку для себе

 

Якщо вам потрібні гроші до зарплати на карту, використовуйте наступний алгоритм оформлення заявки.

  1. Перейдіть на головну сторінку веб-сайту «Ваша Готівочка».
  2. Позначте в спеціальних полях бажану суму та термін позики.
  3. Натисніть кнопку «Отримати позику» та заповніть заявку на кредит. 

Для нових клієнтів спочатку відкриється форма реєстрації. Це проста і абсолютно безкоштовна процедура, завдяки якій на сайті буде створено ваш особистий кабінет, де ви зможете відстежувати всі дії по ваших кредитах. Реєстрація не є заявкою на кредит, тому ви можете заповнити її прямо зараз, навіть якщо гроші до зарплати на карту онлайн вам поки що не потрібні. Це дасть можливість зекономити час у майбутньому. Також при реєстрації ви матимете змогу підписатись на корисну розсилку з вигідними пропозиціями.

Будьте уважні: вказуючи реквізити картки, перевірте, чи підтримує вона наші стандарти. Це має бути картка українського банку, дійсна, а також карта повинна мати логотип MasterCardабо Visa. Так ми зможемо гарантовано переказати вам гроші до зарплати онлайн на картку упродовж 15 хвилин.

Оформлюємо гроші до зарплати на карту онлайн без відмови

Проект «Ваша Готівочка» створено для фінансової допомоги людям, тому ми не відмовляємо в кредитах нікому. Нам неважливо, чи маєте ви офіційне працевлаштування, майно, яке у вас соціальне становище та кредитна історія. Ми видаємо гроші до зарплати онлайн всім, і є лише один спосіб отримати відмову.

Вище ми писали, що кожна заявка на гроші до зарплати проходить обробку за допомогою спеціальної комп’ютерної програми. Зокрема, машина перевіряє, чи правдиву інформацію вказано в анкеті. Ця процедура слугує для захисту від шахраїв: вони полюбляють оформлювати позики на чуже ім’я або на людину, якої не існує в природі. Невеличка складність полягає в тому, що комп’ютер може заблокувати не лише шахрайську заявку, а й анкету чесного клієнта, який випадково припустився помилки. Якщо у вашій заявці анкеті буде знайдено одрук, або ж ви помилково зміните розкладку клавіатури, система заблокує файл. В разі, коли це вже сталось, ми рекомендуємо заповнити форму на гроші до зарплати онлайн на картку і все ж таки отримати позику від компанії «Ваша Готівочка».

Якщо у вас залишились запитання, на них залюбки відповість служба підтримки. Звертайтесь у будь-який час, адже ми працюємо для вашого комфорту!