Гроші до зарплати онлайн – швидкі позики, легкі рішення

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Необхідні гроші, якщо виникли термінові витрати – позики до зарплати та миттєві перекази онлайн – можливість вирішити усі питання без зайвих питань

Не відмовляйте собі у необхідному, гроші до зарплати онлайн вирішать усі питання

Як би тяжко не працювалося і як би складно не було заробляти гроші, витрачати їх значно простіше. Декому приємно віддавати кошти за омріяні, бажані речі. А хтось намагається протриматися від зарплати до зарплати і з болем в серці спостерігає за тим, як швидко підіймаються ціни.

Багато гарних слів чутно з екранів телевізора, багато обіцянок на покращення дає влада, оперуючи термінами «інфляція», «покращення», «стабілізація»… Незважаючи на все, прості люди страждають від браку коштів та змушені відмовляти собі в більшості випадків лише для того, щоб забезпечити себе найнеобхіднішим.

В яку б ситуацію Ви не потрапили і щоб не сталося, не варто впадати у відчай. Знайти гроші до зарплати, онлайн чи готівкою – не проблема. Компанія «Ваша Готівочка» вже більше п’яти років працює в Україні і допомагає вирішувати питання, пов’язані із грошима.

Швидкі перекази, гроші до зарплати онлайн на картку або готівкою

Можна перераховувати і уявляти ситуації, які змушують наших клієнтів звертатися по допомогу безкінечно. Нашу компанію не цікавлять обставини, що змушують Вас шукати, де отримати гроші до зарплати онлайн, ми в жодному випадку не ставимо запитань про причину оформлення кредиту. Також, ми не цікавимося як Ви будете витрачати гроші і де візьмете їх, коли настане час розраховуватися по заборгованості.

Єдине, що ми знаємо напевне, у нас Ви можете отримати гроші до зарплати онлайн будь-якої миті, коли вони Вам знадобляться. Крім того, усі наші клієнти мають змогу відкрити готівковий кредит.

Не залежно від того, в якій формі Вам знадобилася позика, отримуючи гроші до зарплати на карту онлайн чи готівкою на руки, Ви самі встановлюєте термін їх використання та обираєте умови кредитування.

Зі свого боку наша компанія пропонує Вам наступне:

  • можливість отримати гроші до зарплати на карту в Україні онлайн, де б Ви не знаходилися;
  • цілодобова підтримка клієнтів;
  • миттєвий переказ позик після обробки заявки;
  • гнучка система погашення кредитів;
  • самостійне встановлення умов кредитування.

Таким чином, Ви можете попередньо визначитися із бажаною сумою та періодом, протягом якого Ви будете користуватися грошима після чого оформити заявку та передати її на обробку оператору.

Отримуйте гроші до зарплати на карту онлайн миттєво

Обсяг позики, в якому наші клієнти можуть отримати гроші до зарплати онлайн на картку не перевищує семи тисяч гривень. Так само, як і при відкритті готівкового кредиту. Період використання становить шістнадцять діб. Подати заявку та отримати гроші до зарплати на карту в Україні онлайн має право кожен за умови настання вісімнадцятиріччя. Для готівкових позик вимоги трішки відрізняються. Вік клієнта має бути більшим за 21 рік та меншим за 70 років.

Крім того, гроші до зарплати онлайн на картку можна отримати віддалено, коли готівкові позики підтверджуються у Вашій особистій присутності у відділенні компанії. Якщо в першому випадку запорукою відповідності даних виступає інформація про власника карти, то в другому випадку ми маємо пересвідчитися в їх дійсності шляхом перевірки оригіналів документів клієнта (паспорт, ІПН).

Мінімальна сума позики становить двісті гривень, а період протягом якого Ви можете повернути надані гроші до зарплати онлайн в борг – доба.

Визначитися із умовами Вам допоможе наш калькулятор, де Ви побачите суму до погашення, з урахуванням основної суми позики і суми нарахованих відсотків з урахуванням періоду її використання. Відсоткова ставка складає 2% на добу.

З приводу шляхів повернення, перераховані гроші до зарплати на карту онлайн, можуть бути списані з карти, на яку відкривалася позика. Також це може бути банківський переказ на реквізити компанії або передача готівки менеджерам «Ваша Готівочка». Як погасити заборгованість Ви також обираєте на власний розсуд, керуючись особистими інтересами.