Гроші до зарплати на карточку вирішать Ваші проблеми

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Вам потрібні гроші терміново, до зарплати ще чекати і чекати, ми готові перерахувати Вам кошти на карточку за першої необхідності, обслуговуємо клієнтів 24/7.

Кожного дня Ви відвідуєте магазини, купуєте товари першочергової необхідності. Для більшості навіть елементарний перелік продуктів – доволі коштовна розкіш, що вже казати про студентів, пенсіонері та інших людей, що знаходяться на державному забезпечені та не можуть отримати гроші на карточку з інших джерел.

Ми перераховуємо гроші на карточку 24/7!

«Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам стати учасниками програми мікрокредитування згідно якої отримати гроші на карточку можна 24/7 будь –якої миті.

Частіше за все непередбачувані витрати трапляються тоді, коли цього менше за все чекаєш. Мабуть, кожному знайома подібна ситуація. Не дивлячись на обставини, знайти гроші до зарплати – не така вже і легка справа. У випадку, коли терміново необхідні гроші до зарплати на карточку, звертайтеся до «Ваша Готівочка»!

В нашій компанії кожен клієнт має змогу оформити в кредит гроші на картку за першої необхідності. Крім того, ми пропонуємо Вам отримати гроші до зарплати готівкою. Це цілком вигідна пропозиція, яка в першу чергу задовольняє вимоги клієнтів. Основна ціль діяльності компанії «Ваша Готівочка» - забезпечення українців «тимчасовими» коштами у вільне використання.

Отримати гроші до зарплати на карточку за необхідності можна!

Безготівкове оформлення кредитів в «Ваша Готівочка» здійснюється у відділеннях компанії або через мережу інтернет за допомогою сервісу «особистий кабінет». Ми пропонуємо нашим клієнтам отримати гроші до зарплати на карточку в обсязі до 7000 гривень. Це може бути будь-яка сума від 200 гривень, що Вас задовольнить.

Період користування грошима може становити від 24-х годин (доба) до 16 діб. Це строк, протягом якого від клієнтів не вимагається погашення заборгованості. З моменту настання обраного строку, що є останнім днем використання позики, необхідно повернути гроші компанії, або погасити нараховані відсотки, за раніше перераховані гроші на картку в безготівковій формі.

Погасити заборгованість можна у тому самому відділенні, до Ви отримували гроші до зарплати на карточку або в будь-якому іншому відділенні. Також, Ви маєте змогу перерахувати гроші з картки, знаючи розрахункові реквізити клієнта компанії або замовити банківський переказ.

Отримати гроші на карточку може кожен громадянин України у віці від 18 років. При оформленні кредиту у відділенні, Вам знадобиться мати при собі оригінал або копію паспорт, ІНП. Пенсіонерів просять надати оригінал або копію пенсійного посвідчення.

У разі, якщо Ви вирішили самостійно отримати гроші до зарплати на карточку через «особистий кабінет», надсилати копії документів до компанії не знадобиться. Ви просто зазначите персональні дані у відповідних полях анкети під час реєстрації.

Швидкі гроші до зарплати без зайвих умов

Окрім можливості отримати гроші до зарплати на карточку, «Ваша Готівочка» пропонує свої клієнтам оформити позику готівкою. На відміну від випадку, коли Ви отримуєте гроші на карточку без обов’язкового надання оригіналів документів, готівкові позики підтверджуються. лише за їх наявності. Крім того, гроші до зарплати готівкою можуть отримати громадяни України у віці від 21-го року до 70 років. Умови оформлення позики такі самі, як і при поданні заявки на гроші на картку без застави.

Переваги кредитування в компанії «Ваша Готівочка» - можливість отримати гроші до зарплати на карточку або готівкою в необхідному обсязі. Ми не вимагаємо від Вас жодних довідок ні з місця роботи, ні про середній рівень заробітку та не перевіряємо попередню кредитну історію.

Отримати більш детальну інформацію про те, як оформити гроші до зарплати готівкою або гроші на картку можна у менеджерів компанії чи звернутися за допомогою в онлайн сервіс, що працює цілодобово.