Гроші до зарплати на картку: отримаєте прямо зараз!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Закінчилися гроші і не вистачає на найнеобхідніше? Протриматися до зарплати легко, якщо позичити на картку потрібну суму у «Вашої Готівочки»

Сьогодні поняття гроші до зарплати набуло зовсім іншого значення, ніж 10 або 20 років тому. Це раніше потрібно було турбувати знайомих, щоб пережити власну фінансову кризу, або просити у рідних. Пізніше з'явилася можливість зайняти у банку, однак, і цей варіант має свої складності й недоліки. Розвиток ринку кредитування дозволив вирішувати ці питання легко і просто кожному, у кого виникне така необхідність.

Мікропозики не дарма користуються широкою популярністю. З ними вже встигли ознайомитися люди з різних куточків України, які не тільки вирішили свої проблеми, а й змогли придбати потрібні речі. Ті, хто вже звертався в «Вашу Готівочку», знають: гроші до зарплати на картку - це легко і просто.

Гроші до зарплати на картку: закриваємо всі потреби

Навіть в період розквіту економіки не завжди вдається правильно розпланувати бюджет, що вже говорити про більш складні часи. Невеликі зарплати стають причиною того, що гроші до зарплати на карточку стають необхідні значній частині населення. У цьому випадку цілком закономірна поява мікрокредітних організацій, які допомагають задовольнити цей попит.

Компанія «Ваша Готівочка» не перший рік працює на кредитному ринку, поступово освоюючи нові території. Сьогодні відділення, де можна позичити гроші до зарплати, можна знайти майже в кожному місті. Незважаючи на те, що такі організації не дають в кредит великі суми, вони цілком можуть допомогти закрити поточні питання. Так, гроші до зарплати на карточку можуть бути перераховані на покупку потрібної речі, на лікування, яке знадобилося раптово, на поточні витрати або відпочинок. Що б не трапилося, «Ваша Готівочка» дозволить мати у своєму розпорядженні суму до 7 тисяч гривень.

Гроші до зарплати на карточку: чому це вигідно?

Головне, що потрібно знати про мікрокредит - це максимально простий спосіб отримати гроші до зарплати онлайн і уникнути бюрократичної тяганини. Крім того:

  • «Ваша Готівочка» гарантує відсутність прихованих комісій;
  • на очікування рішення по кредиту піде не більше 15 хвилин;
  • всі питання розглядаються в автоматичному режимі, що робить рішення незалежними і неупередженими;
  • наша компанія переводить гроші до зарплати на карточку більш ніж 80% звернулися;
  • зарахування коштів відбувається практично миттєво.

Кожен, хто подає заявку вперше, буде здивований, наскільки вдалося спростити процес отримання кредиту. Ми просто прибрали з ланцюжка все зайве - застави, поручителів, об'ємні пакет документів. З огляду на те, що в роботі постійно знаходяться невеликі гроші до зарплати, а кількість клієнтів постійно зростає, ми можемо собі дозволити такі ризики. Таким чином, нам вдалося побудувати систему, яка вигідна і зручна кожній стороні.

Як отримати гроші до зарплати?

Все починається з простої заяви. Її можна подати в кожному відділенні «Вашої Готівочки» в вашому місті, або ж провести операцію через форму сайту. У будь-якому випадку, необхідно мати при собі всього два документи - особистий паспорт та індивідуальний податковий номер. Це стосується всіх клієнтів, які досягли 18 років. Згідно із законодавством України, гроші до зарплати на картку не можуть отримати неповнолітні особи. Додаткове вікове обмеження «Ваша Готівочка» накладає на тих, кому виповнилося понад 70 років.

Отримуючи  гроші до зарплати онлайн, необхідно пройти дві ідентифікаційні процедури: реєстрацію та верифікацію карти. Перша дозволить отримати захищений особистий кабінет, через які згодом можна буде проводити всі операції, друга - захистить від шахраїв. Складний термін означає лише те, що компанія перевірить, чи дійсно картою користується її власник і чи не відбуваються протиправні дії. Для цього на ній блокується кілька копійок, а потенційний позичальник повинен вказати - скільки саме.

Після того, як введені основні дані, потрібно вказати, гроші до зарплати на карточку в якій кількості потрібні клієнту, і протягом якого терміну він буде ними користуватися. Відправивши просту заявку в будь-який час доби, залишиться тільки почекати кілька хвилин, поки система прийме рішення.

Якщо всі дані вказані правильно, гроші до зарплати на картку будуть перераховані протягом доби. Повертати їх можна поступово будь-яким зручним способом - через термінал, ту ж карту або готівкою. Нашим клієнтам приємно буде дізнатися, що рекомендований термін кредитування в 16 днів може бути збільшений без пені або штрафу.