Гроші до зарплати: вибирайте найлегший спосіб отримання!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Хочете позичити гроші і шукаєте кредитора? «Ваша Готівочка» - це те, що вам потрібно, щоб дочекатися до зарплати з гідністю.

Механізм отримання великих позик сьогодні знайомий більшості українців. Всі дороги за такими грошима зазвичай вели в банк, де послужливі менеджери видавали цілий список вимог. Їх потрібно було виконати позичальникові, щоб сподобатися недовірливому фінансовому магнату. Однак, найбільшу складність завжди становили невеликі гроші до зарплати, отримати які раніше було практично неможливо.

Отримувати міні-кредит в банку завжди було невигідно і самому позичальнику, і фінансовій установі. З появою «Вашої Готівочки» такі позики перестали бути проблемними і завоювали популярність по всій країні.

Гроші до зарплати: будь-яка сума в стислі терміни!

Що таке мікрокредит? Це невелика позичка, гроші на картку, які може отримати будь-хто за один день. У порівнянні з класичною позикою, він має свої переваги і недоліки:

• мікропозика обмежена по сумі. Так, у «Вашій Готівочціе» можна отримати гроші до зарплати на карточку в сумі не більше 7000 грн. З іншого боку, нижня межа починається з 200 гривень, чого не може запропонувати жоден банк;

• міні-кредит видається під більш високий відсоток. У той же час, завдяки невеликій сумі і нетривалому періоду кредитування, в результаті виходить цілком посильний результат.

Найголовніше, що гроші на картку можна отримати дуже швидко і без довідки про доходи. Це особливо важливо, коли вони потрібні прямо зараз і немає часу чекати і перебирати варіанти. В цьому випадку краще відразу звернутися до «Вашої Готівочки» і вирішити грошове питання за пару годин.

Гроші до зарплати на картку: користуйтеся прямо зараз!

Якщо ви безрезультатно обійшли кілька банків в пошуках швидкого кредиту, прийміть це як позитивний досвід. Наступного разу ви точно будете знати, як робити не варто, і відразу зробите запит на гроші до зарплати у «Вашу Готівочку».

Особливість мікрокредитних компаній в тому, що вони розробили спеціальні умови для тих, хто має потребу в невеликій сумі грошей на короткий термін. Щоб це стало можливим, «Ваша Готівочка» відмовилася від складної бюрократії і дозволила отримувати гроші на карточку легко і швидко. Як це працює?

1. Ви обираєте спосіб, за допомогою якого хочете позичити гроші до зарплати, і оформляєте заявку. Якщо це буде проходити через стаціонарне відділення, на всі питання вам відповість менеджер. Якщо обслуговування буде віртуальним, всю інформацію можна дізнатися на сайті, по телефону, або через онлайн-чат.

2. Віртуальному заповненню заявки передує реєстрація. Вона потрібна для того, щоб отримати доступ до особистого кабінету, і проводити через нього всі угоди. В процесі реєстрації вам належить один раз внести дані свого паспорта та імейл, щоб згодом брати гроші до зарплати в пару кліків мишкою.

3. Подача заявки - найпростіший момент. Вам потрібно буде просто вказати суму, яку ви хочете отримати, і повідомити, через скільки днів плануєте її повернути.

4. Після цього залишиться тільки почекати до чверті години. Цього достатньо, щоб компанія перевірила дані і надіслала свою відповідь на електронну пошту.

Якщо сумнівів і претензій у фірми немає, ви отримуєте те, за чим звернулися.

Гроші на картку: використовуйте допоміжні інструменти!

При оформленні позики складність може викликати визначення суми позики. Деякі клієнти звертаються за парою сотень гривень, проте, бачачи, що без проблем можна взяти набагато більше, втрачають голову.

«Ваша Готівочка» закликає брати гроші на карточку з холодною головою і прораховувати свої можливості. У цьому може допомогти кредитний калькулятор, залишений на сайті у вільному доступі. Вказати в ньому суму і період - справа кількох секунд, зате, витративши їх, ви відразу побачите, скільки доведеться заплатити за користування.

Якщо у вас залишилися питання, не поспішайте - постарайтеся отримати на них відповіді заздалегідь. Вся інформація з приводу позик і умов їх отримання розташована на сайті. Тут же знаходяться і відповіді на найпоширеніші питання. Обстеживши сторінку до кінця, ви завжди можете ознайомитися з ними і розвіяти свої сумніви.

Отримати зворотній зв'язок з компанією можна і через форму «задати питання». Там ви можете викласти свої питання і отримати на них відповіді.

Інформування та грамотний підхід «Вашої Готівочки» до кожного свого клієнта формують взаємну довіру. Завдяки цьому, гроші до зарплати на карточку вирішують взяти все більше людей.