Гроші в кредит - фінансова допомога за 15 хвилин

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Коли терміново необхідні гроші, взяти їх в кредит — правильне рішення. Розбираємо найшвидший метод вирішення фінансових проблем.

Насьогодні найшвидшим способом отримати гроші в кредит є термінове кредитування. Такі позики від компанії «Ваша Готівочка» потребують лише декілька хвилин на оформлення, а отримати їх можна прямо на свою картку, не виходячи з квартири. У вас не буде потреби оформлювати велику теку з документами, сидіти в чергах, просити схвалення, чекати, поки менеджер прийме рішення. Все, що від вас необхідно — заявка на сайті, паспортні дані та номер ІНПП.

Пропонуємо детальніше розглянути, як це працює і як отримати гроші в кредит онлайн для себе.

Швидкі гроші в кредит: термінове кредитування

Взяти гроші в кредит за допомогою онлайн кредиту можна лише за 15 хвилин. Спрощена процедура оформлення та відсутність довідок у списку вимог — найкраща «реклама» таких позик. Нам вдалось досягти такого рівня комфортності послуг завдяки новітньому підходу та використанню сучасних технологій.

Так, на відміну від банку, ми видаємо власні гроші в кредит, а не користуємось коштами вкладників. Це дає нам можливість на власний розсуд спрощувати перевірки і скасовувати вимоги. Ми не робимо ставку на гарну кредитну історію, не шукаємо виключно забезпечених клієнтів із високими прибутками. Ми працюємо для людей, які опинились у неприємному становищі, для людей, яким потрібні гроші, допомога і трошки віри в їхні сили.

З нами вам не доведеться оформлювати довідку про доходи, бо ми вважаємо, що ви можете самостійно розрахувати, наскільки зручно вам буде повертати борг. А якщо розрахунки виявляться помилковими, ви завжди зможете звернутись до нас за процедурою продовження кредиту і перенести виплати на інший термін.

Як взятигроші в кредит для себе

Для того, щоб взятии гроші в кредит для себе, вам треба виконати кілька нескладних дій.

  1. Відкрийте головну сторінку сайту «Ваша Готівочка».
  2. Заповніть поля із сумою та терміном, на який платуєте отримати гроші в кредит цього разу.
  3. Натисніть кнопку «Отримати позику» та заповніть просту заявку.

Якщо ви новий користувач, система спершу запропонує зареєструватись. Введіть в форму реєстрації інформацію про себе — і ви отримаєте на сайті власний кабінет, де можна буде відстежувати будь-які операції по кредитах.

Оформлюючи гроші в кредит на карту, не забудьте впевнитись, щокартка дійсна, обслуговується будь-яким з українських банків та має на собі логотип системи Visa чиMasterCard.

Увага! Співробітники компанії «Ваша Готівочка» ніколи не запитують PIN вашої картки, тризначний код зі звороту та іншу конфіденційну інформацію.

Також ми просимо вас бути уважними при заповненні заявки. Вам потрібні гроші в кредит терміново, тож ви можете поспішати і випадково припуститись помилок. На жаль, комп’ютер, який перевірятиме файл, позначить таку заявку як недостовірну інформацію про позичальника — і її буде заблоковано разом з шахрайськими анкетами на вигадані імена. Це не матиме для вас жодних серйозних наслідків, але доведеться заповнювати форму наново, витрачаючи дорогоцінний час.

Беремо гроші в кредит терміново: готівка чи переказ?

Окрім переказу на карту, багато українців також можуть взятии гроші в кредит готівкою. Щоб дізнатись, чи є поблизу вас відділення проекту «Ваша Готівочка», відкрийте на сайті розділ «Контакти» та ознайомтесь з розташуванням офісів на інтерактивній карті.

Якщо ви хочете отримати гроші в кредит терміново у вигляді готівки, вам також потрібно буде заповнити заявку на сайті, а потім вирушити до відділення, де вже буде підготована для вас необхідна сума. Оформлення такого кредиту займає стільки ж часу — до 15 хвилин — але вам слід додати сюди час, потрібний на те, щоб дістатись відділення. Не забудьте взяти з собою паспорт та ІНПП — для ідентифікації. Без цих документів наш менеджер не матиме права віддати вам гроші. Це правило встановлене для того, аби сторонні особи не змогли скористатись інформацією і забрати кредит, оформлений на ваше ім’я.

Таким чином, для більшості наших клієнтів більш зручним є варіант отримати гроші в кредит на карту, але вибір залишається за вами.

Якщо у вас залишились будь-які запитання або ж не виходить щось із оформленням кредиту — наша служба підтримки завжди до ваших послуг. Ми прагнемо, щоб взяти гроші в кредит онлайн вам було максимально комфортно, тож готові відповісти на будь-які запитання і надати всю необхідну підтримку.

Чекаємо на вас завжди, і завжди будемо раді допомогти!