Гроші в кредит - способи отримати позику за 15 хвилин

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Якщо вам необхідно отримати гроші, взяти їх в кредит — гарне рішення. Лишається хіба що правильно обрати та використати конкретну послугу.

Якщо зараз вам потрібні гроші, цілком можливо, що ви розглядаєте можливість позичити їх. Пропонуємо вивчити, які сьогодні існують способи взяти гроші в кредит, і поступово обрати з них той, що підходить для вас. Ви знайдете свій оптимальний спосіб і дізнаєтесь, як отримати найвигідніші умови.

Як можна взяти гроші в кредит і куди звертатись

Спершу нам треба визначити варіанти: що взагалі можна зробити і де дістати гроші. У нас є три напрями: позичити грошей у друзів чи родичів, можна звернутись до банку або ж взяти гроші в кредит по спрощеній процедурі — без довідок, застав і такого іншого. Вивчимо всі можливості по черзі.

Найстаріший спосіб: позичаємо гроші у друзів

Позичити у друга — найпростіший, навіть «примітивний» варіант. Але буває, що друзів, які могли б допомогти фінансово, у нас зараз немає. Або ж вони далеко. А ще є ризик, що через кредит у вас зіпсуються стосунки.

Банківський кредит: класичне рішення               

Взяти гроші в кредит в банку — старе рішення. Але будемо чесними, воно доволі складне. Серед необхідних умов — стабільна робота з офіційним працевлаштуванням, високий рівень прибутку, зафіксований документально, часто — наявність поручителя. Також багато банків вимагають майно в заставу. Якщо по тих параметрах, що перелічені, у вас «плюси» — питання ще не вирішено. Сам розгляд заявки може розтягтись приблизно на тиждень, і тільки тоді ви отримаєте відповідь. І не завжди ця відповідь стане приводом радіти.

Моментальна позика без додаткових довідок

Швидкі позики — найсучасніший вид кредитів. Оформлюються в цьому випадку гроші в кредит онлайн: через форму заявки на сайті. Ця послуга передбачає, що вам не потрібно буде збирати цілий пакет документів. Ви отримаєте кредит без довідок та довгих черг. Окрім того, рішення буде прийнято моментально, тож вам не доведеться витрачати кілька днів на очікування.

Звісно, терміновий кредит має свої особливості, які комусь можуть не підійти. Це обмеження за сумою і максимальним терміном виплати. Але в більшості випадків швидкість і комфорт обслуговування одразу перекривають ці обмеження.

Ви можете обрати один з двох варіантів: отримати гроші в кредит на карту у вигляді переказу або забрати готівку. Розглянемо обидва варіанти.

Як оформити гроші в кредит онлайн, щоб отримати готівку

Отже, якщо ви обрали для себе швидкі позики, і вам потрібно отримати кредит у формі готівки, зараз ми навчимось правильно оформлювати заявку.

Які документи знадобляться

Для запиту на гроші в кредит онлайн вам необхідно приготувати наступні документи:

  • внутрішній паспорт українця;
  • ідентифікаційний код (номер ІНПП);
  • якщо ви на пенсії — пенсійне посвідчення.

Увага! Ці ж документи вам слід буде взяти з собою в офіс компанії «Ваша Готівочка», коли ви підете забирати гроші.

Де можна буде забрати гроші

У нас є багато відділень по Україні. Щоб знайти те, яке буде найзручнішим саме для вас, оберіть в меню на сайті вкладку «Контакти» та ознайомтесь із картою. У кожного відділення вказані години роботи, так що ви легко сплануєте свій візит.

Перевірте також, де знаходиться найближчий банкомат. Можливо, вам простіше буде замовити гроші в кредит онлайн на карту і зняти самостійно, ніж вирушати за ними в офіс.

Як оформити заявку на терміновий кредит

Оформлення запиту на кредит виконується дуже просто.

  1. Знаходимо на сайті поля для введення суми і терміну позики (термін можна буде продовжувати за необхідності).
  2. Заповнюємо поля потрібною інформацією.
  3. Натискаємо «Отримати позику» і заповнюємо форму.

Якщо ви новий клієнт, в процесі вам потрібно буде пройти реєстрацію на сайті. Система сама це запропонує. Реєстрація займає лише пару хвилин.

Коли заповните анкету, натискайте кнопку відправки. За 15 хвилин ми опрацюємо файл і підготуємо ваші гроші до видачі.

Оформлюємо гроші в кредит на карту: рекомендації

Якщо ви вирішили, що отримати гроші в кредит на картувам все ж таки буде зручніше, то ось ваші подальші дії.

Як заповнити заявку на онлайн кредит

Заявка на гроші в кредит онлайн на карту оформлюється так само, як і заявка на готівковий кредит, з одним лише виключенням. Замість адреси відділення вам потрібно буде вказати реквізити своєї картки. Щоб переказ пройшов без затримок, ми рекомендуємо враховувати принципи вибору правильної карти.

Як обрати картку для кредиту

Замовляючи гроші в кредит на свою картку, переконайтесь, що вона відповідає вимогам. Карта має бути українською (не від зарубіжного банку, можна від його української філії) та дійсною. Також на карті має бути вказано логотип Visaабо MasterCard.

Наостанок ще одне зовсім невелике прохання: перевіряйте, будь ласка, заявку на гроші в кредит, перш ніж відправити її. Часом клієнти заповнюють свої анкети з помилками та одруками, а система випадково блокує їх як шахрайські заявки з недостовірними даними. Будьте уважні — і все вийде! 

 

Українська