Гроші в борг без застави – стандартний переказ від «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Визначити, де взяти позику та як отримати гроші під відсотки в борг не складно, особливо з «Ваша Готівочка», ми пропонуємо вільні умови та оптимальні відсотки

Вам здається, що гроші під відсотки в борг не можливо отримати без застави, оцінки майна, пошуку осіб, що могли б за Вас поручитися та оформлення купи паперів? Це цілком невірна думка, оскільки клієнти «Ваша Готівочка» знають, де взяти швидкі гроші і як це зробити без жодних проблем.

Отримуйте гроші в борг без зайвих проблем

Ми пропонуємо нашим клієнтам обирати найбільш зручний та комфортний варіант, як і де взяти без застави гроші в борг, це може бути безготівковий переказ на картку або оформлення готівкової позики. Відкрити кредит та пройти реєстрацію можна в одному з наших відділень чи в режимі онлайн через інтернет. Незалежно від того, який спосіб реєстрації буде обрано, гроші в борг надаються на однакових умовах.

Обирати спосіб реєстрації необхідно, спираючись на особисті обставини. Якщо Вам потрібні гроші готівкою, має сенс одразу відвідати відділення компанії. Там Ви зможете пройти реєстрацію і одразу отримати кошти на руки. Визначитися, де взяти гроші терміново і дізнатися адреси наших відділень можна на сайті в розділі «контакти» або ж, зателефонувавши на гарячу лінію. Ще один варіант – оформлення термінової експрес заявки. Отриманий переказ на картку може бути перетворений в готівку, просто зніміть необхідну суму через банкомат.

Можливість користуватися послугами компанії в режимі онлайн дає змогу клієнтам отримувати гроші в борг, незалежно від міста їх фактичного знаходження.

Дізнатися, де взяти гроші можна онлайн чи по телефону

Безперечною перевагою кредитування в компанії «Ваша Готівочка» є не лише право обирати, де взяти як позику гроші в борг, але й можливість самостійно визначати умови їх використання. Сума кредиту не залежить від форми реєстрації, від того, чи звертається клієнт особисто до компанії чи оформлює заявку в режимі онлайн. Якщо клієнту потрібні гроші, ми пропонуємо оформити позику в розмірі від двохсот до семи тисяч гривень, не обмежуючи період їх використання.

Незалежно від того, яким буде рішення, щодо того, де взяти гроші, терміново чи в стандартному порядку, рекомендований період використання позики до погашення складає шістнадцять діб. В день, який був визначений, як дата погашення, необхідно чи повернути надані гроші в борг, чи подовжити термін їх використання. Подовження можливе лише за умов сплати нарахованих комісійних в повному обсязі. Комісія розраховується в залежності від фактичного періоду використання коштів в розмірі двох відсотків щодоби.

Якщо потрібні гроші, реєструйтесь на кредит від «Ваша Готівочка»

Не дивлячись на те, що «Ваша Готівочка» пропонує абсолютно вигідні умови кредитування, є певні вимоги до клієнтів недотримання яких стане причиною відмови в оформленні позики. Обираючи, де взяти як позику гроші, зверніть увагу га те, що безготівкову позику мають право отримати лише українці в віці від вісімнадцяти до семидесяти років, що надали необхідні паспортні та контактні дані.

У випадку готівкового кредитування, гроші на руки видаються лише фізичним особам-громадянам України в віці від двадцяти одного року до семидесяти років після підтвердження особистості безпосередньо у відділенні компанії. Підтвердження відбувається на основі надання оригіналів паспорту та ІПН.

Для тих клієнтів, що звертаються вже не вперше, ми рекомендуємо перевірити чи не залишилося у них непогашених заборгованостей перед «Ваша Готівочка». До тих пір поки не будуть повернені попередньо оформлені кредити, нова позика не може бути надана в користування.

Якщо Ви згодні виконати вимоги компанії та надати необхідну для реєстрації інформацію, заявка на кредит від «Ваша Готівочка» буде підтверджена миттєво.