Грошові позики - сучасні кредитні послуги онлайн

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Найпростіший спосіб вирішити грошові труднощі — замовлення позики онлайн, прямо з дому. Пропонуємо разом розібратись, як отримати кошти за 15 хвилин.

Сьогодні існує безліч способів отримати гроші у борг: дружня допомога, банківський кредит, моментальні грошові позики— ось основні рішення. Ми поговоримо про найбільш простий та швидкий варіант, яким є моментальні онлайн кредити.

Крок за кроком ми розберемо, що це за послуга і як її надають, скільки грошей можна взяти і де їх видадуть, як дотриматись усіх вимог і не отримати відмову.

Послуга грошові позики онлайн та її переваги

На даний момент це найсучасніша з наявних на українському ринку кредитних послуг. Отримати швидку позику на картку або забрати готівку можна лише через 15 хвилин після відправлення файла-заявки.

Для оформлення не потрібні додаткові документи: довідки про працевлаштування чи розмір зарплати, виписки з рахунків, допомога поручителя. Не знадобиться і віддавати майно в заставу.

Хто може отримати онлайн позику

Оформити для себе швидкі готівкові позики або кредити онлайн на картку може будь-який повнолітній українець. Ми не відмовляємо громадянам на підставі їхнього віку, статі, прибутків, соціального положення. Отримати фінансову допомогу від компанії «Ваша Готівочка» може і безробітний, і пенсіонер, і будь-яка інша людина.

Список необхідних документів

Для складання заявок на кредити готівкою або швидкі перекази вам потрібні:

  • паспорт України (внутрішній паспорт, який є у всіх громадян);
  • ІНПП (ідентифікаційний номер);
  • якщо ви вже отримали статус пенсіонера — пенсійне посвідчення.

Як оформлюється швидка позика грошей: крок за кроком

Спершу слід визначитись, як ви хочете отримати гроші: грошові позики виводяться на картку або ж можна особисто забрати готівку у відділення. В залежності від побажань обираємо один з варіантів.

Якщо ви плануєте отримати позику готівкою

Щоб отримати кредити готівкою, в першу чергу потрібно обрати відділення. Для цього зайдіть в розділ «Контакти» і знайдіть там карту. Поряд з картою відмітьте область і найближчий населений пункт з тих, що внесені до списку.

Перед вами відкриється інтерактивна карта, де ви не тільки зможете дізнатись адреси відділень, але й ознайомитесь з їхніми режимами роботи. Залишиться лише обрати зручне відділення — і можна переходити до оформлення заявки онлайн (так, у разі вибору готівкового кредиту вам все одно слід заповнити заявку на сайті, це дозволяє нам обслуговувати клієнтів без черг).

Якщо ви плануєте отримати переказ на картку

Якщо вас цікавить швидка позика грошей на картку, важливо перевірити саму картку. Вона має бути дійсною і обслуговуватись будь-яким українським банком (або українською філією зарубіжного/міжнародного банку).

Також перевірте, в якій платіжній системі працює картка. Потрібно, щоб на ній був вказаний логотип Visaабо MasterCard. За таких умов кредити онлайн на картку перераховуються без проблем.

Як заповнити заявку на кредит

Заповнити заявку дуже просто. На сайті «Ваша Готівочка» вам потрібно знайти форму для введення даних. Вона є практично на будь-якій сторінці. Відмітьте суму та термін кредиту, який ви хочете отримати, оберіть кнопку «Отримати позику» та починайте заповнювати заявку. Це потребує лише кількох хвилин, форма дуже проста.

Тут і зараз: як працюють кредити готівкою і на картку за 15 хвилин

Наостанок розберемось, як взагалі працюють грошові позики онлайн, щоб ви розуміли, якою послугою користуєтесь і як саме вас обслуговують. Окрім того, це допоможе уникнути технічних помилок, а значить — і відмови в кредиті.

Принципи онлайн кредитів: розбираємось в механізмі послуги

Головний інструмент такої послуги як швидка позика грошей — обробка заявок онлайн. Коли ви відправляєте нам свої дані, вони одразу ж потрапляють до системи і їх перевіряє спеціальна комп’ютерна програма. Можна не чекати, коли звільниться менеджер і зможе уважно прочитати анкету. Комп’ютер не втомлюється і сканує будь-яку заявку буквально за хвилини. Програма перевіряє і фіксує звернення, а працівникам компанії лишається тільки виконати ваше побажання: підготувати гроші до видачі або перевести позику вам на банківську картку.

Позика без відмов: правила оформлення заявок

Однією з функцій програми є контроль безпеки. Так, часто в систему потрапляють шахрайські заявки з недостовірною інформацією про клієнта: нечесні громадяни намагаються брати грошові позики на вигадані імена. Такі заявки одразу ж блокуються. На жаль, під таке ж блокування потрапляють анкети, заповнені з випадковими помилками. Якщо з вашим зверненням це сталось, заповніть форму знову, намагаючись не припуститись помилок.

Якщо ви впевнені, що все правильно, або якщо ваша заявка опрацьована, а гроші довго не надходять, ви можете звернутись до нас у службу підтримки — і ми обов’язково розберемо ситуацію і знайдемо для вас рішення. Щасти вам! 

 

Українська