Грошові кредити - допомагаємо без відмов

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Найпростіший спосіб отримувати грошові позики — це кредити на картку або ж готівкою за спрощеною схемою. Розбираємо, як отримати допомогу без відмови.

Коли виникає необхідність взяти грошові кредити, багато хто відчуває розгубленість. Це й не дивно, враховуючи, які стереотипи про кредитування розповсюджені в соціумі. Не додають оптимізму і проблеми з позиками в минулому: відмови, труднощі з виплатами тощо.

На щастя, сьогодні існують сучасні методи оформити грошові кредити без застави: прості, швидкі, надійні. Ці кредити орієнтовані на людей, у котрих проблеми, а не тільки на клієнтів з ідеальною роботою, величезною зарплатою та зразковою кредитною історією. Пропонуємо вивчити ці новітні кредитні послуги.

Найшвидші грошові кредити: опис та умови

Повнолітні громадяни України можуть оформити для себе грошові кредити прямо онлайн, за допомогою звичайного комп’ютера. Окрім зручностей в оформленні існує і ряд інших переваг: швидкість, спрощена схема, мінімальних список вимог. Розбираємо онлайн кредити детальніше.

Що таке кредитування онлайн

Під термін онлайн кредитування підпадають фінансові послуги, які дозволяють отримувати грошові кредити без застави за допомогою інтернет-заявок. Кінцеве отримання коштів може бути різним: ви можете отримати гроші в обраному відділенні, а можете просто вказати картку, на яку ми перерахуємо вам потрібну суму.

Умови надання кредитних послуг онлайн

Ми пропонуємо оформити грошові кредити без застави та довідок, не вимагаємо знайти поручителя, не перевіряємо доходи і працевлаштування клієнта. Також у нас можна взяти позику при наявності поганої кредитної історії.

Вам потрібно оформити заявку на сайті «Ваша Готівочка», в якій слід вказати термін і суму позики, а також інформацію про вас як про одержувача. Додатково вказується спосіб отримання грошей.

Важливе уточнення! Проект «Ваша Готівочка» надає грошові кредити на термін до 16 днів, але з можливістю продовження. Якщо наближається дата, коли вам потрібно буде виплатити борг, а потрібної суми у вас немає, зверніться до нас за відстрочкою. Ця послуга за замовчанням є у будь-якому кредиті, який ви оформлювали у нас. Її потрібно лише «активувати», звернувшись до нашого співробітника. Відстрочка дозволить вам не переплачувати, обмеживши зростання заборгованості.

Список потрібних клієнтові документів

Для того, щоб отримати грошовий кредит, вам необхідні:

  • паспорт громадянина України (звичайний, внутрішній);
  • код ІНПП;
  • пенсійне посвідчення — для тих, хто вже вийшов на заслужений відпочинок.

Як оформлюються грошові кредити: порядок дій

Отже, як ми бачимо, документи готувати не треба, все в наявності. Умови кредитування ви також знаєте. Залишилось тільки з’ясувати, яким чином використати все це на практиці.

Інструкція з оформлення позик онлайн

Вам необхідно виконати лише три кроки.

  1. Введіть на сайті термін і суму вашої позики (відповідні поля є майже на всіх сторінках нашого сайту).
  2. Натисніть «Отримати позику» — поряд із цими полями.
  3. Заповніть заявку на кредит, яка з’явиться на екрані.

Увага! У нових користувачів спочатку відкриється форма реєстрації. Її також треба заповнити, але вона не є заявкою на кредит. Заявку ви заповните після реєстрації та авторизації в системі.

Заповнюючи форму заявки, вам потрібно буде вказати, як ви хочете отримати грошовий кредит: на картку або готівкою.

Як знайти зручне відділення

Щоб визначити найзручніше відділення, де ви зможете отримати позику, зверніться до розділу «Контакти», де ми розташували карту з усіма існуючими відділеннями. Виберіть у меню найближче місто і вивчіть розташування офісів поблизу.

Далі дізнайтесь, які банкомати вам підходять (де вигідно знімати гроші з вашої картки), і з’ясуйте, де вони є. Ми видаємо грошові кредити на картку так само швидко, тож часто виявляються, що клієнтові простіше було б скористатись банкоматом, тож для другої позики людина обирає вже кредит на картку.

Умови безготівкового кредитування: яку картку використовувати

Якщо вам зручно буде отримати грошовий кредит на картку, обирайте карту Visa абоMasterCard. Вона має бути видана українським банком або ж українською філією зарубіжного банку. Також переконайтесь, що у картки ще не закінчився термін дії.

Оформлюємо грошові кредити без застави та відмови

Ми видаємо грошові кредити без застави та довідок, однак все ж таки є варіанти, коли клієнт може отримати відмову. Не хвилюйтесь, все це — технічні помилки, яких можна уникнути.

Правила заповнення заявки на кредит

Головне, що вам потрібно зробити, це правильно заповнити заявку. Якщо в файлі буде знайдено помилки, система позначить дані як недостовірні. Таку заявку ми не зможемо опрацьовувати далі, її буде заблоковано.

Що робити, якщо заявка блокується

Якщо ваша заявка вже потрапила під блокування, можливо, ви припустились помилок, коли заповнювали форму. Будь ласка, зробіть це ще раз.

Якщо у вас виникнуть будь-які труднощі, ми завжди готові допомогти. Звертайтесь у службу підтримки — і будь-яке ваше питання буде вирішено. Чекаємо на вас! 

Українська