Взяти гроші в кредит - вихід зі складних ситуацій

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Планируете взять в долг? Предлагаем деньги взаймы на выгодных условиях. Коммерческий кредит с комфортом дружеского займа — это реальность!

Від негараздів ніхто з нас не застрахований. І дуже часто життєві негаразди мають фінансовий характер: невчасно затримали зарплату, захворіла дитина, приїхали в гості родичі, піднялись тарифи на комунальні послуги, а ви не встигли прорахувати все і за звичкою витратили більше, а тепер вам не вистачає на оплату. Таких ситуацій у нашому житті безліч. Колись ми більш-менш готові до них, можемо дістати якісь відкладені кошти. Але ж буває і так, коли «рятувального кола» немає, і доводиться терміново шукати, де можна взяти кредит або ж у борг.

Ми вирішили зробити повноцінний огляд того, як взяти гроші в кредит швидко і просто: готівкою або на картку, з офіційним працевлаштуванням і без, із поганою кредитною історією або ж бездоганною. Наші поради будуть актуальні для всіх. Тож почнемо!

Як найшвидше взяти гроші в кредит без відмов

Найперше, що треба знати для розуміння цього матеріалу, це те, що ми будемо обговорювати, як взяти кредит готівкою без довідки про доходи — тобто, візьмемо одразу найменш сприятливу ситуацію і будемо шукати вихід з неї. А для більш легких умов цей вихід і так підійде.

Отже, розглянемо три основним способи взяти гроші в кредит: банківські позики, швидкі кредити і дружню підтримку. Останній варіант одразу відкидаємо, бо тут надто мало вашої особистої відповідальності. Від вас не залежить, чи зможе друг вам допомогти. Ви можете розраховувати на людину, а потім з’ясується, що вона просто не може вам допомогти.

Банківські кредити — більш точний варіант, де ви вже можете на щось розраховувати і планувати свої дії. Але позики в банках видаються на таких умовах, які мало хто з клієнтів може легко забезпечити. Маєте невеликий офіційний прибуток або працюєте без трудової? Це майже гарантована відмова! До того ж, період між поданням заявки і прийняттям рішення доволі великий, тож ви можете витратити немало часу, ризикуючи так нічого і не отримати. Загалом, взяти гроші в кредит в банку — непоганий варіант для бізнес-цілей або ж просто для крупних покупок, а ось на побутові витрати він не дуже годиться.

Найшвидший і найбільш комфортний для клієнта спосіб — це взяти кредит онлайн за спрощеною процедурою. Компанія «Ваша Готівочка» пропонує взяти кредит готівкою без довідки про доходи або замовити переказ на вашу картку всього за 15 хвилин. Жодних черг, застав і поручителів!

Коли і де можна взяти кредит готівкою

Якщо вас цікавить, де можна взяти кредит у формі готівки, вам слід в першу чергу ознайомитись із розташуванням відділень у нас на сайті, а саме — в розділі «Контакти». Після того слід переходити до оформлення заявки.

  1. Відкрийте сайт.
  2. Позначте бажану для вас суму кредиту та термін його повернення (його потім можна буде продовжити, звернувшись до нас за відстрочкою платежу).
  3. Натисніть кнопку «Отримати позику» та заповніть форму заявки.

Увага! Для нових клієнтів спершу випаде форма реєстрації. Її також слід заповнити. Якщо ж ви вже реєструвались на нашому сайті — авторизуйтесь та заповніть заявку від свого імені.

На обробку вашого звернення нам знадобиться близько чверті години. Ви можете випити улюбленого чаю та вирушати до того відділення, яке обрали для кредитування. Не забудьте документи для ідентифікації, щоб наші співробітники могли віддати вам підготовану суму.

Як взяти кредит онлайн: оформлюємо переказ

Якщо відділень, до яких вам було б зручно дістатись, поки що немає або якщо найближче до вас відділення вже зачинено, радимо взяти кредит онлайн, скориставшись опцією грошового переказу.

Порядок дій той самий, за виключенням того, що вам треба буде не обрати адресу відділення, а вказати реквізити картки для переказу. Обирайте для таких цілей лише картки українських банків, які мають на своїй лицевій стороні логотип MasterCard/Visa. І перевірте також, щоб картка була дійсною (не вийшов її термін дії).

Увага! Наші співробітники не питають PIN або тризначний код, який розташовано на звороті вашої карти. Це конфіденційні дані. Якщо хтось від імені проекта «Ваша Готівочка» вимагає у вас подібну інформацію, телефонуйте, будь ласка, в службу підтримки. Ми хочемо максимально гарантувати безпеку ваших коштів.

Тепер ви знаєте, де і як взяти гроші в кредит без ризику отримати невчасну відмову. Удачі!