Банківські кредити чи мікрокредитування від «Ваша Готівочка»? Зробіть правильний вибір!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сьогодні банківські готівкові або безготівкові кредити може відкрити кожен охочий за умови хорошої кредитної історії, наявності довідок з місця роботи та довідки про доходи. В залежності від суми позики можливо знадобиться провести оцінку майна, що виступатиме в якості застави та знайти людину, яку погодиться буди Вашим поручителем. «Ваша Готівочка» працю для вигоди свої клієнтів, тому ми не вимагаємо надання довідок та пропонуємо Вам самостійно обирати умови кредитування. Не варто турбуватися про термін погашення та відсутність можливості відвідати відділення. Ми турбуємося про те, щоб Вам було зручно.

Наскільки вигідний банківський кредит знає «Ваша Готівочка»!

Сьогодні банківські кредити – одна з найбільш популярних послуг, які надають кредитуючі установи. Не є таємницею, що банки заробляють на тому, що надають гроші в борг та тривале користування та приймають їх на зберігання під відсотки. В чому головний недолік банківського кредитування? В тому, що ми живемо в країні з надзвичайно вразливою економічною системою.

Як це відображається на пересічному Українці? Дуже просто. Відсоток, що банки встановлюють при відкритті грошових позик, має враховувати усі можливі ризики помножені на термін використання кредитних коштів з урахуванням можливості заробити на наданих послугах. З цього можна зробити єдиний правильний висновок. Банкам вигідно відкривати довготривалі позики в той час, коли це негативно відобразиться на фінансовому стані клієнта.

Отже, банківські кредити – це дійсний спосіб вирішити фінансові труднощі, але не вигідний та сумлінний. Чому сумлінний? Тому, що кожен банк попереджає про те, що залишає за собою право змінювати чинні умови кредитування при необхідності.

Чи здатні банківські кредити задовольнити потреби клієнтів?

Сьогодні банківський кредит може відкрити кожен охочий за умови хорошої кредитної історії, наявності довідок з місця роботи та довідки про доходи. В залежності від суми позики можливо знадобиться провести оцінку майна, що виступатиме в якості застави та знайти людину, яку погодиться буди Вашим поручителем.

В разі, якщо ви пройдете усі етапи перевірки та задовольните систему безпеку, отримавши статус кредитоспроможного клієнта Вам буде наданий банківський кредит за тих умов, які Вам запропонував банк. В той самий час компанія «Ваша Готівочка» пропонує свої клієнтам отримати швидкий кредит на банківську карту за умов, які Ви самі встановите.

Наші клієнти мають змогу обирати в якій формі отримувати кредити: на банківську карту або готівкою. Безготівкові позики оформлюються через інтернет online за допомогою сервісу «особистий кабінет» після реєстрацій на сайті або у відділеннях компанії. Грошові позики видаються лише при фактичній присутності клієнта у відділенні компанії із документами, що підтверджують його особистість.

Якщо банківські кредити оформлюються на підставі надання пакету документів з місця роботи, ми вимагаємо лише паспортні дані та номер індивідуального коду платника податків (ІПН). Для того, щоб отримати кредит на банківську картку клієнт має буди у віці від 18 років.

Перераховується швидкий кредит на банківську карту миттєво після перевірки даних, зазначених в анкеті клієнта. В загалом, процедура оформлення позики не займає більше 15 хвилин.

Відкриємо швидкий кредит на банківську карту миттєво

В чому ж полягає гнучкість умов кредитування від «Ваша Готівочка», які Вам не може запропонувати жоден з банків? Тоді, коли банківський кредит видається за фіксованих та незмінних умов по відношенню до клієнта, ми пропонуємо Вам отримати позику в розмірі від двохсот гривень. Це може бути будь-яка сума, що не перевищує 7000 гривень. Незалежно від того, скільки грошей Ви плануєте отримати від «Ваша Готівочка» термін погашення заборгованості може становити від 24-х годин до 16 календарних днів. Виходячи з того скільки Ви хочете отримати та на який строк, Вам будуть нараховані відсотки за користування позикою із розрахунку 2% на добу.

Жоден банківський кредит не враховує особистих потреб клієнта установи, користуючись виключно власними інтересами.

Крім того, Ви можете подовжити період погашення заборгованості або повернути нам гроші достроково без будь-яких штрафів та додаткових нарахувань. В разі, якщо у Вас виникнуть якісь питання, пов’язані із процедурою оформлення позики, її погашенням або з інших особливостей кредитування від «Ваша Готівочка» ми залюбки дамо Вам відповідь в режимі онлайн, в телефонній розмові або під час Вашого візиту до відділень нашої компанії.

Не чекайте на банківські кредити, звертайтесь до «Ваша Готівочка»!