Банки, які надають кредити не турбуються про Ваш добробут!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Намагаєтесь знайти детальну інформацію про банки, які надають вигідні кредити клієнтам без довідок? Не можете остаточно визначитися з умовами кредитування, які б Вас задовольняли на всі 100%? Ми пропонуємо Вам ретельно зважити усі «за» і «проти», які допоможуть Вам зрозуміти, що жоден банк не здатен забезпечити Вам гідних умов кредитування на відміну від компанії «Ваша Готівочка», яка дбає про своїх клієнтів. Спираючись на багаторічний досвід та керуючись турботою про Вас, ми пропонуємо виключно прозорі умови кредитування, які не змінюються з часом.
 

Шукаєте інформацію про банки, які надають кредити клієнтам без довідок? Не можете остаточно визначитися з вибором умов кредитування, які б Вас задовольняли на всі 100%? Ми пропонуємо Вам ретельно зважити усі «за» і «проти», які допоможуть Вам зрозуміти, що банки, які надають кредити готівкою не здані забезпечити Вам гідних умов кредитування на відміну від компанії «Ваша Готівочка».

 

Не шукайте, які банки надають кредити, приходьте до «Ваша Готівочка»!

 

Знайти інформацію про банки України, які надають кредити – не складно. Більшість з них викладає інформацію в інтернеті на свої сайтах. Крім того, Ви можете дізнатися про подробиці відкриття позик у відділеннях та філіалах цих установ. Єдиним недоліком, про який Вас не завжди попереджають банки, які надають кредити – можливість зміни умов кредитування, про які Вас попередять після їх фактичного введення. Погодьтеся, що не дуже приємно дізнатися, що Вам необхідно повертати більший відсоток або розплачуватися за позику раніше зазначеного строку.

Більше того, зверніть увагу на те, які банки надають кредити без довідок про доходи. Частіше за все, - це установи, які пропонують оформити позику без надання довідок, але з неймовірно високими відсотковими ставками.

На відміну від подібних установ, «Ваша Готівочка» дбає про своїх клієнтів та пропонує прозорі умови кредитування, які не змінюються з часом.

 

Ми знаємо, що банки, які надають кредити не думають про вигоду клієнтів!

 

В той час, коли банки, які надають кредити, приваблюючи клієнтів начебто вигідними умовами, приховують дійсні умови оформлення позик, ми залишаємося відвертими перед Вами та діємо виключно в інтересах наших клієнтів.

«Ваша Готівочка» пропонує послугу мікрокредитування згідно якої кожен громадянин України у віці від 18 років має право оформити безготівкову позику. Якщо банки, які надають кредити готівкою, перевіряють кредитну історію клієнтів, ми видаємо готівкові позики за умови наявності оригіналу документів, підтверджуючих Вашу особистість громадянина України віком від 21 року до 70 років.

Умови оформлення позик банки України, які надають кредити, встановлюють на власний розсуд, керуючись лише особистою вигодою. Ми ж надаємо нашим клієнтам можливість отримати позику, самостійно обравши умови кредитування.

«Ваша Готівочка» оформлює готівкові і без готівкові позики сумою від двохсот гривень строком від 24 годин. Максимальний обсяг позики не перевищує семи тисяч гривень за умови повернення через 16 календарних днів.

Якщо банки, які надають кредити, категорично не допускають можливості дострокового погашення позики, ми ніяк не заперечуємо цьому. Ви можете погасити заборгованість тоді, коли Вам це зручно, виплативши суму позики з урахуванням відсотків, нарахованих за період фактичного користування грошовими коштами.

В разі необхідності Ви також можете подовжити встановлений період погашення заборгованості після його закінчення. Для цього Вам необхідно перерахувати компанії лише нараховані відсотки за користування позикою.

 

«Ваша Готівочка» надійніше, ніж банки, які надають кредити готівкою або на картку

 

Стати клієнтом «Ваша Готівочка» не складно. Ви можете звернутися у відділення компанії та заповнити необхідні папери, що дозволять Вам отримати кошти в необхідному обсязі за обраними Вами умовами. Також, Ви маєте змогу самостійно зареєструватися в програмі. Для цього Вам необхідно заповнити поля анкети на сайті компанії та отримати доступ до «особистого кабінету».

Через сервіс «особистий кабінет» клієнти можуть обирати умови кредитування, слідкувати за станом балансу, розраховуватися із заборгованістю та сплачувати відсотки за позикою.

В разі, якщо Вам не зручно здійснювати перекази в режимі online, Ві будь-якої миті можете знову відвідати відділення компанії, де наші менеджери залюбки дадуть відповідь на усі Ваші питання та допоможуть погасити заборгованість на місці.

Не шукайте, які банки надають кредити, звертайтесь до «Ваша Готівочка»!