0 800 500 660067 641-77-77095-277-75-73Зворотній дзвінок

Новини

І дійсно казкове, чарівне, привітне і надзвичайно затишне. Про що це ми?

Харків - дуже цікаве, і в багатьох моментах унікальне місто України. У нього маса пам'яток, багато історичних моментів і прекрасних цікавих місць. Про це свідчать безліч цікавих фактів про першу столицю.

Одеса чудове місто, яке з кожним роком стає все тільки краще. Жителі Одеси дуже люблять своє місто, а у своїх гостей воно викликає захоплення. У цього міста є своя власна історія, унікальні місця, які дуже приваблюють туристів.

Чорною хмарою рушили татари на землі придніпровські. Зібрав тоді хоробрий князь військо своє і виступив в похід.

Одеський Привоз. Є приказка про те, що Одеса починається з «Привозу», місцеві жителі завжди вважали його серцем міста. Це один з найстаріших і великих ринків у всій Європі.

Осінь - час мріяти і дивитися різнокольорові сни. Запивати холод найкращим жасміновим чаєм. Не відчувати смуток або помилкове відчуття провини від того, що дощі ну анітрохи не засмучують! Осінь - час парасольок, що давно застоялись в кутку.

Гарне питання. Адже дійсно, навіщо потрібні подорожі? Чи здатні вони робити людину кращою? Зробивши свою першу подорож, ваше життя вже не буде як раніше. Дорога завжди буде кликати вас повернутися на її шлях.

Ось і прийшов другий місяць осені, і золота пора вступила в свої права. Яка погода буде в жовтні? Що із цього приводу говорить народна мудрість? Що знали наші предки і що помічали до того, як з'явилися перші метеостанції? Читайте народні прикмети на жовтень.

Мікропозика - доступний інструмент, за допомогою якого можна швидко вирішити фінансові проблеми. «Ваша Готівочка» у вересні виросла ще на одне відділення в Житомирському регіоні. Так нове відділення в місті Коростень відкрило для Вас свої двері. Ми працюємо для Вас без вихідних та перерви. Запрошуємо за адресою: м.Коростень, вул. Героїв Чорнобиля, 29-б (автовокзал, Центральний ринок).

Осінні холоди диктують свої правила: пора оновлювати гардероб. Ховайте до наступного року босоніжки, легкі платтячка, і витягайте з глибини шафи теплі светри, куртки ... Одяг, який ви носили минулої осені, хочеться оновити чимось модним? Пора влаштувати шопінг.

Сторінки

© 2018 Готівочка

zayavka@limefin.com

Час роботи підтримки з 8.00 до 20.00
Без вихідних!
0 800 500 660

* Дзвінок по Україні безкоштовний