0 800 500 660Зворотній дзвінок

Новини

Суми - один з найстаріших міст Слобідської України з багатою історією і традиціями. Тут багато пам'яток, унікальних місць, а також способів добре провести час.

Шановні клієнти, партнери, колеги!

 

Грудень 2017р сповнений сюрпризів! Продовжуємо дивувати. Сьогодні відкрито ще одне нове відділення мережі «Ваша Готівочка». Важливо, коли поруч є надійний друг. «Ваша Готівочка» - стабільна фінансова підтримка 365/7! Більше 6 років ми на ринку мікрокредитування для Вас!

Графік роботи відділень:

31.12.17р. до 18:00.

01.01.18р. вихідний.

02.01.18р. в штатному режимі.

Сервіс он-лайн кредитування доступний без вихідних.

Також, нагадуємо, що оплату заборгованості, Ви можете зробити на нашому сайті або через термінали.

 

Хороших і веселих свят!

Команда «Ваша Готівочка»

 

Останній місяць року - пора передсвяткових знижок і вигідних покупок. Поспішайте! Найулюбленіше свято Новий рік не за горами! 

Сьогодні, 21.12.17р, мережа «Ваша Готівочка» приросла ще на одне нове відділення. Запрошуємо Вас в місто корабелів - Миколаїв.

Одеський ботанічний сад перетворився в одеську Резиденцію Святого Миколая. Тут можна буде прикупити новорічні сувеніри, відвідати майстер-класи і дізнатися про українські традиції святкування.

Завтра День Святого Миколая! Час чудес і подарунків. В цей день ми не тільки чекаємо на чари, але і самі стаємо чарівниками для своїх близьких людей. 

«Медове місто» - так перекладається найменування міста Мелітополь з грецького. 

Сторінки

zayavka@limefin.com

Час роботи підтримки з 8.00 до 20.00
Без вихідних!
0 800 500 660

* Дзвінок по Україні безкоштовний