0 800 500 660Зворотній дзвінок

Новини

Чи можливо провести вихідні так, щоб ідеально поєднати приємне з корисним? Існує перевірений спосіб, як гарантовано, зробити Ваші вихідні незабутніми!

В рамках програми з розвитку регіональної мережі «Ваша Готівочка» продовжує відкривати нові відділення. Сьогодні 29 вересня 2017р відбулося урочисте відкриття відділення в м.Біла Церква. Відкриття відділення пройшло у святковій атмосфері, крім клієнтів в урочистій церемонії взяли участь керівник регіону і почесні гості. Відділення розташоване в історичному центрі міста, в місці зручної транспортної розв'язки, за адресою: б-р Олександрівський, 137.

Вересень 2017 багатий на презентації нових відділень «Ваша Готівочка». 

Коли виникло місто Роздільна? Офіційною датою заснування міста прийнято вважати вересень 1986 року.

Літо як вихідні. Таке ж прекрасне, і так само швидко проходить. Червень - це п'ятниця липень – субота, серпень - неділя.

Городяни та гості міста Біла Церква, зможуть отримати гроші в борг на кращих умовах в нашому новому відділенні. Кредити в «Ваша Готівочка» стали ще доступнішими!

Канікули! Канікули - чудова пора!

Але скоро в школу, ви ж пам'ятаєте? Да?

Миттєві кредити стали ще доступнішими! Ми відкриваємо перше відділення в сучасному економічному і культурному центрі Поділля. 

Головною складовою системи кредитування «Ваша Готівочка» є зручність! Ми пропонуємо прості і зрозумілі умови позики. 

З чим стикається людина, якій сьогодні потрібен кредит? Пропозицій багато, але не завжди зрозумілі і прості, навіть невигідні. 

Сторінки

zayavka@limefin.com

Час роботи підтримки з 8.00 до 20.00
Без вихідних!
0 800 500 660

* Дзвінок по Україні безкоштовний