0 800 500 660Зворотній дзвінок

Новини

Згідно плану розвитку компанії «Ваша Готівочка» на 2017 рік в м.Київ відкрито нове відділення, яке почало свою діяльність 08 грудня 2017р. за адресою: м.Київ, пр.Перемоги, 50 (станція метро «Шуляївська»).

Наша компанія працює в абсолютно «прозорому» та новому  форматі - 24/7. Ми готові запропонувати Вам якісне обслуговування і широкий спектр фінансових послуг, в тому числі і автострахування.

З «Ваша Готівочка» українці можуть оформляти вигідні грошові позики без передоплат, комісій, страховок і навіть без застав. Щоб швидко вирішити свої фінансові питання досить прийти на відділення, зателефонувати або зайти на сайт vashagotivochka.ua.

Найбільша область України - Одеська. У лютому 2017 року Одеська область відзначила 85-ту річницю свого створення.

Заморозки, дощить, за вікном похмуро ...? Ви нудьгуєта? Не допускайте приводів для смутку! Чашечка капучино, подарунок для себе, обновка або маленький сюрприз для оточуючих - вибирайте, що принесе Вам радість з «Ваша Готівочка».

Єдине місто в Україні, назване на честь театрального діяча - м.Кропивницький.

Чи можливо провести вихідні так, щоб ідеально поєднати приємне з корисним? Існує перевірений спосіб, як гарантовано, зробити Ваші вихідні незабутніми!

В рамках програми з розвитку регіональної мережі «Ваша Готівочка» продовжує відкривати нові відділення. Сьогодні 29 вересня 2017р відбулося урочисте відкриття відділення в м.Біла Церква. Відкриття відділення пройшло у святковій атмосфері, крім клієнтів в урочистій церемонії взяли участь керівник регіону і почесні гості. Відділення розташоване в історичному центрі міста, в місці зручної транспортної розв'язки, за адресою: б-р Олександрівський, 137.

Вересень 2017 багатий на презентації нових відділень «Ваша Готівочка». 

Коли виникло місто Роздільна? Офіційною датою заснування міста прийнято вважати вересень 1986 року.

Літо як вихідні. Таке ж прекрасне, і так само швидко проходить. Червень - це п'ятниця липень – субота, серпень - неділя.

Сторінки

zayavka@limefin.com

Час роботи підтримки з 8.00 до 20.00
Без вихідних!
0 800 500 660

* Дзвінок по Україні безкоштовний