Де можна взяти гроші в кредит більше не питання, завітайте до «Ваша Готівочка» та дізнайтеся самі

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Не шукайте де взяти гроші, отримати позику в кредит не складно, якщо Ви звернули до «Ваша Готівочка», пропонуємо прозорі умови та можливість самостійно їх визначати. З нами можна все!

Українці доволі часто цікавляться, де можна взяти недорого гроші в кредит, не переплачуючи на відсотках, без оцінки майна, поручителів та інших проблем, які виникають при оформленні позик. Ми пропонуємо гроші на вигідних умовах. Знаючи, де взяти кредит, Ви завжди залишаєтеся впевненими у прийдешньому дні.

У пошуках компанії, де можна вигідно взяти гроші в кредит, звертайте увагу на деталі

Завдяки «Ваша Готівочка» перейматися питанням, де можна взяти в борг кредит готівкою чи то отримати безготівкову позику більше не має сенсу. Ми працюємо по всій Україні, надаючи послуги онлайн цілодобово. В рамках програми мікрокредитування, що пропонує «Ваша Готівочка» більше немає сенсу шукати, де можна взяти гроші в кредит та обирати компанію, що запропонувала б вигідні та прозорі умови. Ми гарантуємо підтвердження заявок, даємо можливість обирати на власний розсуд де і коли отримати кошти, самостійно встановлювати суму позики та визначати термін її використання.

В «Ваша Готівочка» позики відкриваються в сумі, що не перевищує 7 тис. грн. Це означає, що наші клієнти можуть обрати будь-який обсяг позики від двохсот до семи тисяч гривень, незалежно від форми реєстрації та способу отримання коштів. Визначаючись як і де можна було б взяти кредит, зверніть увагу на необхідність особисто бути присутнім у відділенні компанії під час оформлення заявки на готівкову позику. Гроші на руки видаються лише при підтвердженні персональних даних клієнта за допомогою оригіналу паспорту та ІПН.

В разі, якщо у Вас немає на руках паспорту (можливо при переоформленні документів за віком, чи при їх відновленні) ми пропонуємо Вам оформити заявку на безготівковий переказ коштів. В такому випадку взагалі не треба перейматися питанням, де можна взяти гроші в кредит оскільки позики ну вигляді безготівкового переказу видаються після ідентифікації клієнтів по картці.

Ми знаємо, де взяти кредит вигідно

Яка інформація важлива для менеджерів компанії, що виносять рішення про присвоєння позики? Це персональні, паспортні та контактні дані клієнта та його вік. Шукаючи інформацію, де взяти кредит готівкою, зверніть увагу на те, що більшість компаній вимагає надання інформації про рівень та джерела доходів, цікавиться метою оформлення позики.

В «Ваша Готівочка» достатньо заповнити анкету та вказати повні ПІБ, точну дату народження, код ІПН та контактні дані, за допомогою яких ми зможемо надати Вам доступ до «особистого кабінету» та повідомити про зміну статусу заявки.

Дата народження має значення при визначенні форми кредитування, що ми можемо запропонувати нашим клієнтам. Звертаючи увагу на те, де взяти кредит, ми згадували, що позика може бути оформлена як в готівковій, так і безготівковій формі.

Для фізичних осіб, що мають паспорт громадянина України доступні позики у віці від шістнадцяти років у вигляді переказу на картку. Отримати кошти на руки зможуть українці старше двадцяти одного року. Клієнтам старше семидесяти років заявки не підтверджуються в жодній формі. Ці умови діють для усіх клієнтів незалежно від соціального статусу, рівня достатків та інших суб’єктивних факторів, на які зважають інші компанії при оцінці кредитоспроможності клієнтів.

Наші клієнти знають, де можна швидко взяти кредит без переплати по відсотках

Погасити кредит, як і відкрити позику, не складно. Ви самі обираєте умови співпраці із компанією на кожному етапі, від реєстрації до повернення коштів. Визначаючи, де можна вигідно взяти гроші в кредит, ми наголошуємо, що погасити позику можна будь-яким зручним способом у будь-якому відділенні чи то онлайн.

Ви можете звернутися до наших менеджерів і передати їм необхідну суму готівкою або ж створити заявку на списання коштів з особистої картки, скориставшись сервісом «особистий кабінет». Також це може бути банківський переказ по реквізитах компанії.

Термін використання коштів до погашення ми не обмежуємо. Єдина умова – це сплата комісійних кожні шістнадцять днів використання позики. Комісія нараховується щоденно у розмірі 2% від основної суми кредиту.

Обираючи, де взяти зручний кредит, обирайте вигідні умови та надійних партнерів, звертайтеся до «Ваша Готівочка»!